HaberlerSamsun haberİki üniversite Samsun için tek yürek

İki üniversite Samsun için tek yürek - Samsun haber

Samsun Üniversitesi (SAMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın beraberindeki heyetle birlikte Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İki üniversite Samsun için tek yürek

Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, 14 Ağustos 2020 tarihinde 2020/411 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile OMÜ Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Yavuz Ünal'ı makamında ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal'a yeni görevinde ve çalışmalarında başarılar dileyen Rektör Aydın, Samsun'a ve ülkeye hizmet etme noktasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile "İki üniversite Samsun için tek yürek" düşüncesiyle işbirliği içinde olmak istediklerini ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Yavuz Ünal, yeni dönemde iş birliği içinde olarak üniversitelerin kalite seviyesini daha da yükseğe çıkararak şehrin, bölgenin ve ülkenin büyüyüp gelişmesine de hep birlikte büyük katkılar sağlamayı hedeflediklerini söyleyerek Prof. Dr. Aydın'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret, hediye takdimi ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. Ziyarette Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Aydın Mısırlıoğlu ve Prof. Dr. Selahattin Kaynak ve Genel Sekreter Doç. Dr. Salih Kesgin de hazır bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıBakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok" Bakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok"Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildi Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildiTeknosa hızlı teslimat ağını 48 ile çıkardı Teknosa hızlı teslimat ağını 48 ile çıkardıAFAD, Teknofest'te insanlık yararına teknoloji üretimine destek veriyor AFAD, Teknofest'te insanlık yararına teknoloji üretimine destek veriyor

SIRADAKİ HABER