HaberlerAdana haberAdana polisinden mahallede 'Komşunu kolla' turu

Adana polisinden mahallede 'Komşunu kolla' turu - Adana haber

Adana'da polis ekipleri 'Komşunu kolla' projesi kapsamında apartman ve müstakil evlerde oturan vatandaşları hırsızlık ve dolandırıcılık konularında bilgilendirdi.

Adana polisinden mahallede 'Komşunu kolla' turu

Adana Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, Seyhan ilçesine bağlı Döşeme Mahallesi'nde 'Komşunu kolla' projesi ile vatandaşları hırsızlık ve dolandırılıcılık olaylarına karşı bilinçlendirdi.
Kapıları tek tek çalıp vatandaşlara 'Komşunu ne kadar tanıyorsun' diye soran ekipler, komşuluk ilişkilerinin hırsızlık ve dolandırıcılık tarzı olayların önüne geçebileceği konusunda da bilgiler verdi.
Ayrıca ekipler hazırlanan bilgilendirici el broşürlerini vatandaşlara dağıttı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Emniyetinden nefes kesen operasyon Samsun Emniyetinden nefes kesen operasyonSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulunduSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulundu2 çocuk annesi kadın ormanda ölü bulundu2 çocuk annesi kadın ormanda ölü bulundu

SIRADAKİ HABER