HaberlerBursa haberKaracabey Belediyespor transfere doymuyor

Karacabey Belediyespor transfere doymuyor - Bursa haber

Karacabey Belediyespor, 1928 Bucaspor'dan Gökhan Erdöl'ü kadrosuna dahil ederken, iç transferde ise Sefa Durmuş ile anlaşma sağladı.

Karacabey Belediyespor transfere doymuyor

Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker, Gökhan Erdöl ve Sefa Durmuş ile 1'er yıllık anlaşma sağladıklarını söyledi. İmza törenine, Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker, Karacabey Belediye ve Karacabey Belediyespor Onursal Başkanı Ali Özkan ile yöneticiler katıldı. Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker, "Transfer çalışmalarımız sürüyor. Bugün eksik olarak gördüğümüz mevkilere transfer yaptık. Yapılan transferler her iki taraf için de hayırlı olsun. Transferler çalışmalarımız sürüyor" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Çarşambaspor Mağazası açıldıÇarşambaspor Mağazası açıldıKocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladı Kocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladıAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baBaşkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeği Başkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeği

SIRADAKİ HABER