HaberlerGaziantep haber19 ayrı suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi tutuklandı

19 ayrı suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi tutuklandı - Gaziantep haber

Gaziantep'in Nizip ilçesinde iki ayrı evden hırsızlık yapan ve 19 ayrı suç kaydı bulunan şüpheli şahıs yakalandı. Yakalanan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

19 ayrı suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi tutuklandı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Fevzipaşa ve Saha Mahalleleri'nde meydana gelen iki ayrı evden hırsızlık olayı ile ilgili çalışma yaptı. Yapılan çalışmalarda hırsızlık olaylarını gerçekleştiren ve 19 ayrı suç kaydı bulunan şüpheli şahıs Çarşı ve Mahalle Bekçileri'nin kovalaması sonucu yakalandı.
Yakalanan şüpheli sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulunduSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulundu2 çocuk annesi kadın ormanda ölü bulundu2 çocuk annesi kadın ormanda ölü bulunduSamsun'da patpat kazası: 1 yaralıSamsun'da patpat kazası: 1 yaralıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındı

SIRADAKİ HABER