HaberlerKayseri haberMurat Öztaş: "Kendi isteğimle ayrıldım"

Murat Öztaş: "Kendi isteğimle ayrıldım" - Kayseri haber

Yeni sezonda Hes Kablo Kayserispor ile anlaşan tecrübeli ve başarılı antrenörü Murat Öztaş, Kocasinan Şimşekspor Kulübünden kendi isteği ile ayrıldı.

Murat Öztaş:

Uzun yıllar Kocasinan Şimşekspor'da görev yapan Murat Öztaş yeni sezonda Hes Kablo Kayserispor'da görev yapacak. Kocasinan Şimşekspor'dan kendi isteğiyle ayrıldığını belirten Murat Öztaş yaptığı açıklamada, "Çok sevdiğim kulübümden kendi isteğimle ayrılmış bulunuyorum. Bu kararı alırken müsaadelerini aldığım başta sevgili hocam Fehmi Kuş'a ve yöneticilerimize teşekkürü bir borç bilirim. Antrenörlük yaşantımda daha değişik ortam ve şartlarda kendimi gerçekleştirme ile geliştirme düşüncesi ile hareket ettim. 42 yıllık yaşantımın 30 yılında başa eşlik eden, çocukluk, gençlik ve olgunluk dönemin geçtiği kulübüme olan sevgim her zaman kalbimde olacaktır. Sportif anlamda bana değerler katan ve beni Ağırnas'lı Murat yapan her kategorisinde oynama ile antrenörlük yapma onuruna ulaştığım kulübüme her zaman minnettarım" ifadeleri kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Kocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladı Kocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladıAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baBaşkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeği Başkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeğiBeşiktaş'ta trafik kazasında ticari taksi takla attı:2 yaralı Beşiktaş'ta trafik kazasında ticari taksi takla attı:2 yaralı

SIRADAKİ HABER