HaberlerOrdu haberLösemi hastası genç, ilik bekliyor

Lösemi hastası genç, ilik bekliyor - Ordu haber

Ordu'nun Fatsa ilçesinde yaşayan ve lösemi teşhisi konan İlhan Karademir'in sağlığına kavuşması için ilik nakli yapılması gerekiyor. Ailesi ve arkadaşları Uğur için ilik bağışında bulunulmasını istiyor.

Lösemi hastası genç, ilik bekliyor

Fatsa ilçesinde yaşayan İlhan Karademir, bir süre önce lösemi olduğunu öğrendi. Burun üzerini Fatsa Devlet Hastanesi'nde tedaviye alınan İlhan Karademir(30) için, nakle uygun kemik iliği aranmaya başlandı.
Halen kemoterapi alan ancak yeterli olmayan İlhan Karademir için Türk Kızılay devriye girdi. Türk Kızılay, uygun ilik bulunması için sadece kan testi yapmak amacıyla bağışçı beklediğini açıkladı. Türk Kızılay'ın Bu çağrısı üzerine sosyal medyada kampanya başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Emniyetinden nefes kesen operasyon Samsun Emniyetinden nefes kesen operasyonSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulunduSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulunduSamsun Atakum'daki inşaatın yatakhanesinde ölü bulunduSamsun Atakum'daki inşaatın yatakhanesinde ölü bulundu

SIRADAKİ HABER