HaberlerKaraman haberVali Işık, düğün salonlarını denetledi

Vali Işık, düğün salonlarını denetledi - Karaman haber

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, düğün yapılan salonlarda korona virüs tedbirlerine uyulup uyulmadığını denetledi.

Vali Işık, düğün salonlarını denetledi

Vali Işık, denetlediği düğün salonlarında maske, mesafe ve hijyen kuralları, masa düzeni ve mesafeleri, salon girişlerinde gelen misafirlerin ateş ölçümü ve masalarda el dezenfektanı bulundurma gibi alınan tedbirleri yerinde kontrol etti. Kurum amirleri de düğün salonları ve okul bahçelerinde yapılan düğünleri denetledi.
Vali Mehmet Alpaslan Işık, "Bu mutlu günlerin ilerleyen zamanlarda yasa dönüşmemesi için maske, sosyal mesafe ve temizlik kurullarına uygun davranılmasını temenni ediyorum, denetimlerimiz ise artarak devam edecek" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Sağlık Bakanı Koca uyardıSağlık Bakanı Koca uyardıHuzursuz Bacak Sendromuna Kadınlarda Erkeklerden İki Kat Fazla RastlanırHuzursuz Bacak Sendromuna Kadınlarda Erkeklerden İki Kat Fazla RastlanırDiyarbakır'da ambulans kaza yaptı: 3 yaralı Diyarbakır'da ambulans kaza yaptı: 3 yaralıAcil serviste hayatını kaybeden kişinin yakınları hastaneyi bastı, sağlık çalışaAcil serviste hayatını kaybeden kişinin yakınları hastaneyi bastı, sağlık çalışaİskenderun'da hasta almaya giden ambulans devrildi İskenderun'da hasta almaya giden ambulans devrildi

SIRADAKİ HABER