HaberlerKütahya haberKarantinadaki vatandaşlara maske ve dezenfektan desteği

Karantinadaki vatandaşlara maske ve dezenfektan desteği - Kütahya haber

AK Parti Hisarcık teşkilatı karantina altındaki Karbasan ve Hamamköy'deki vatandaşlara 2 bin maske ve dezenfektan desteğinde bulundu.

Karantinadaki vatandaşlara maske ve dezenfektan desteği

Vatandaşların her şartta yanlarında olmayı kendilerine şiar edindiklerini söyleyen AK Parti Hisarcık İlçe Başkanı Ali Var, " Korona virüs nedeniyle karantina altına alınan Karbasan ve Hamamköy köylerimizdeki vatandaşlarımıza bu zor süreçte bir nebze olsun destek olabilmek amacıyla teşkilat olarak temin ettiğimiz 2 bin maske ve dezenfektanı dağıtmaları için iki köy muhtarlarına teslim ettik. Ayrıca Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl Genel Meclisi Üyeleri ve Köy Muhtarlarımız ile birlikte büyük bir özveri ile görevlerini yürüten kontrol noktasındaki polis ve jandarma ekiplerini ziyaret ederek görevlerinde kolaylıklar diledik. İki köy halkımıza büyük geçmiş olsun" diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Korona'dan can kaybı 8 bine dayandıKorona'dan can kaybı 8 bine dayandıSamsun'da Yeşilay'dan ücretsiz danışmanlık desteğiSamsun'da Yeşilay'dan ücretsiz danışmanlık desteğiSamsun'da 1099 kişiye 872 bin 960 TL korona cezasıSamsun'da 1099 kişiye 872 bin 960 TL korona cezasıMevsim Geçişlerinde Hastalıklara DikkatMevsim Geçişlerinde Hastalıklara DikkatOyuncu Ali Sürmeli ameliyattan çıktı Oyuncu Ali Sürmeli ameliyattan çıktı

SIRADAKİ HABER