HaberlerDüzce haberOkulum Temiz belgesi için başvuru yaptılar

Okulum Temiz belgesi için başvuru yaptılar - Düzce haber

DÜZCE (İHA) – Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan 'Okulum Temiz' belgesi çalışmalarını tamamlayan Düzce Ömer Dinçer İlkokulu, belgeyi alabilmek için başvuruda bulundu.

Okulum Temiz belgesi için başvuru yaptılar

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı korona virüs salgını sonrasında okullarda alınan tedbirleri yerine getiren ve denetimlerden tam not alan okullara 'Okulum Temiz' belgesi verecek. Bu kapsamda Düzce Ömer Dinçer İlkokulu 2020-2021 eğitim ve öğretim yılına sorunsuz girebilmek adına sınıflarda gerekli mesafe kurallarına uygun olarak düzenleme yaptı. Ziyaretçi bekleme alanları oluşturdu. Sınıf girişlerine dezenfektanlar yerleştirdi. Ayrıca okul içerisinde gerekli panolar ve uyarı yazıları hazırlandı. Okul içerisinde tüm hazırlıklarını tamamlanırken, okul yönetimi 'Okulum temiz' belgesi için müracaatını gerçekleştirerek, denetleme ekibini beklemeye başladı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Valisi Zülkif Dağlı: 5 ilçeye 30 milyon TL'lik sağlık yatırımıSamsun Valisi Zülkif Dağlı: 5 ilçeye 30 milyon TL'lik sağlık yatırımıHuzursuz Bacak Sendromuna Kadınlarda Erkeklerden İki Kat Fazla RastlanırHuzursuz Bacak Sendromuna Kadınlarda Erkeklerden İki Kat Fazla RastlanırSamsun'da Korona'ya karşı mobil uyarıcı hizmetteSamsun'da Korona'ya karşı mobil uyarıcı hizmetteİçişleri Bakanı Soylu, kimlik kartı ile ehliyetin birleştirilmesine ilişkin, "Biİçişleri Bakanı Soylu, kimlik kartı ile ehliyetin birleştirilmesine ilişkin, "BiAcil serviste hayatını kaybeden kişinin yakınları hastaneyi bastı, sağlık çalışaAcil serviste hayatını kaybeden kişinin yakınları hastaneyi bastı, sağlık çalışa

SIRADAKİ HABER