HaberlerKayseri haberMelikgazi Voleybol Takımı, iki yeni oyuncu transfer etti

Melikgazi Voleybol Takımı, iki yeni oyuncu transfer etti - Kayseri haber

Voleybol Erkekler 1. Lig ekiplerinden Melikgazi Belediyespor, hem orta hem pasör çaprazı mevkilerinde görev yapan Emincan Kocabaş'ı ve İranlı milli sporcu Ali Shahbaz'ı renklerine bağladı.

Melikgazi Voleybol Takımı, iki yeni oyuncu transfer etti

Başarılı oyuncuları takımlarına transfer ettiklerini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Ligde başarılı olmak adına çalışmalara hızlı bir şekilde başladık. Voleybolu Melikgazi'de fark oluşturmak adına önemsiyoruz. Sporun farklı dallarının yayılmasını istiyoruz. Voleybol takımımızı ligde en iyi yerlere gelecek şekilde kuruyoruz. Emincan Kocabaş'ı ve Ali Shahbaz'ı takımımıza transfer ettik. Her iki oyuncu da çok büyük başarılara imza atmış oyuncular. Takımımıza katkı sağlayacaklarından eminim. Transferlerin takımımıza ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Çarşambaspor Mağazası açıldıÇarşambaspor Mağazası açıldıKocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladı Kocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladıAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baBaşkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeği Başkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeği

SIRADAKİ HABER