HaberlerAydın haberJandarmadan milli parkta korona virüs denetimi

Jandarmadan milli parkta korona virüs denetimi - Aydın haber

Kuşadası Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda ve plajlarda korona virüs önlemleriyle ilgili denetim yaptı.

Jandarmadan milli parkta korona virüs denetimi

Edinilen bilgiye göre, İçişleri Bakanlığı tarafından " Sağlık için, hepiniz için " sloganı ile başlatılan çalışma kapsamında Kuşadası Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, Kuşadası'na bağlı Güzelçamlı'daki Dilek Yarımadası Milli Parkı içinde, koylarda ve plajlarda hijyen, maske ve mesafe konusunda denetimler yaparak, bilgilendirmelerde ve uyarılarda bulundu.
Bu arada, jandarma ekipleri ayrıca milli parkın yanı sıra sorumluluk alanı içerisindeki bölgede Güzelçamlı ile birlikte Yeniköy, Yaylaköy, Kirazlı, Çınar, Caferli ve Soğucak mahallelerinde denetimler gerçekleştirdi. Piknik alanları, kafeterya, kahvehane, berber, lokanta ve market gibi tüm işyerleri ve kamuya açık yerleri kontrol eden jandarma ekipleri, il hıfzısıhha kararlarına uymayan işyerlerine de işlem yaptı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladıSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladı

SIRADAKİ HABER