HaberlerAdana haberKozan AK Parti'den pandemi tedbirli kongre

Kozan AK Parti'den pandemi tedbirli kongre - Adana haber

AK Parti Kozan İlçe Başkanlığı 30 Ağustosta gerçekleştireceği 7. olağan kongresinde korona virüs salgını nedeni ile tedbirleri sıkı bir şekilde uygulayacak.

Kozan AK Parti'den pandemi tedbirli kongre

AK Parti Kongrelerinin büyük bir demokrasi şöleni havasında geçtiğini kaydeden Kozan Ak Parti İlçe Başkanı Avukat Yusuf Bilgili, bu yıl ilçe kongresinin Horzum Orman İşletme Müdürlüğü sosyal tesislerinde sınırlı katılım ile, maske, sosyal mesafe, hijyen tedbirleri altında gerçekleşeceğini kaydetti. AK Parti ilçe kongrelerinin demokrasi şöleni havasında geçtiği kaydeden Avukat Yusuf Bilgili, "AK Parti vefanın, siyasette saygının, sevginin, hizmet aşkının ön plana alındığı demokrasi şöleni olan 7. Olağan kongremiz bu yıl pandemi nedeni ile halkımızın sağlığı için tedbirler içinde geçecek. Bu konuda katılım sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştireceğiz. Birbirimize maskeli mesafeli bir kongre olsa da gönül birliği yaptığımız dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve davamız, ülkemiz ve geleceğimiz için sandıkların başında partililerimiz ile birlikte kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongremizin halkımız ve bölgemiz adına şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum"dedi.

İLGİLİ HABERLER

Başkan Demir : Samsun'daki sorunları tarihe gömüyoruzBaşkan Demir : Samsun'daki sorunları tarihe gömüyoruzKaraaslan: 3 kıtada 34 farklı ülkede 78 şehitliğimiz varKaraaslan: 3 kıtada 34 farklı ülkede 78 şehitliğimiz varGelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi Hakan Kobal istifa etti Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi Hakan Kobal istifa ettiTrump: "Covid-19 aşısı 2021 Nisan ayına kadar her Amerikalıya ulaşacak" Trump: "Covid-19 aşısı 2021 Nisan ayına kadar her Amerikalıya ulaşacak"Muharrem İnce Trabzon'da Muharrem İnce Trabzon'da

SIRADAKİ HABER