HaberlerKastamonu haberKastamonu'da kaybolan 78 yaşındaki vatandaşın arama çalışmaları sürüyor

Kastamonu'da kaybolan 78 yaşındaki vatandaşın arama çalışmaları sürüyor - Kastamonu haber

Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde 18 Ağustos tarihinde kaybolan şahsı, arama çalışmaları devam ediyor.

Kastamonu'da kaybolan 78 yaşındaki vatandaşın arama çalışmaları sürüyor

Edinilen bilgiye göre, Azdavay ilçesine bağlı Dereyücek köyü Kuz Mahallesinde ikamet eden 76 yaşındaki İsmail Pınar, 18 Ağustos günü evden ayrıldı. Bir daha geri evine dönmeyen İsmail Pınar'ın yakınları,112 Acil Yardım hattını arayarak kayıp ihbarında bulundu. Bunun üzerine Azdavay İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Ulusal Medikal Kurtarma (UMKE), jandarma ekipleri ve köylüler, kayıp şahsın bulunması için arama kurtarma çalışması başlattı.
Arama kurtarma ekipleri, 5 gündür arama faaliyetlerine aralıksız devam ederken, kayıp şahıs ile ilgili şu ana kadar herhangi bir emareye rastlanılmadı. Ekipler, arama faaliyetlerini köyün yakınlardan gecen Devrekani çayında yoğunlaştırdı. Bot ile çayın içerisine giren ekipler, çay boyunca arama çalışmasını sürdürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da Karikatürize İşlerSamsun'da Karikatürize İşler

SIRADAKİ HABER