HaberlerDüzce haberYığılca'da korona virüs denetimi yapıldı

Yığılca'da korona virüs denetimi yapıldı - Düzce haber

DÜZCE (İHA) – Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında Düzce'nin Yığılca ilçesinde denetim gerçekleştirildi. Yapılan denetimlerde kurallara uymayanlara cezai işlem uygulandı.

Yığılca'da korona virüs denetimi yapıldı

Düzce'nin Yığılca ilçesinde Korona virüs ile mücadele kapsamında denetimler aralıksız bir şekilde devam ediyor. İlçe Kaymakamlığı'na bağlı ekipler ve ilçe zabıtasının katılımı ile gerçekleştirilen denetimlerde sorun ve sıkıntısı olanlara cezai işlem uygulandı. Ayrıca vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen kuralları konusunda da uyarılarda bulunuldu. Yığılca Kaymakamlığı Koordinasyonunda yapılan denetimlerde lokanta, kafe, kahvehane, kıraathane, restoran, çay bahçesi, berber, kuaför, internet kafe ve salonları, toplu taşıma araçları, ticari taksiler, taksi durakları, parklar, piknik ve mesire alanları Sağlık Bakanlığınca yayınlanan rehberler doğrultusunda denetlenerek işyeri ve işletme sahiplerine Covid-19 salgını mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat etti Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat ettiSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok" Bakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok"Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildi Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildi

SIRADAKİ HABER