HaberlerHakkari haberHakkari belediyesi Koronavirüs tedbirlerinde örnek oldu

Hakkari belediyesi Koronavirüs tedbirlerinde örnek oldu - Hakkari haber

Hakkari Belediyesi hizmet binasında yeni tip koronavirüs tedbirleri üst seviyeye çıkartıldı.

Hakkari belediyesi Koronavirüs tedbirlerinde örnek oldu

Hakkari Valiliğinin talimatı üzerine korona virüs tedbirlerinin en süt seviyeye çıkartıldığı Hakkari'de en ufak bir ayrıntı bile gözden kaçırılmıyor. Halkın yoğun olarak geldiği Hakkari Belediyesinde maskesiz gelen vatandaşlar içeri alınmazken hizmet veren servislerde ise sosyal mesafenin sağlanması amacıyla bir dizi tedbirler alındı. Belediyenin birçok biriminde vatandaşların bulunduğu alan ile masalar arasını şeffaf branda ve şerit ile kapattı.
Her türlü tedbirin alındığı belediye hizmet binasına gelen vatandaşlar ise memnuniyetlerini dile getirerek, önlemlerden dolayı belediye yetkililerine teşekkür ettiler.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladıSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladı

SIRADAKİ HABER