HaberlerSamsun haberBaşkan Demir: Samsun'da felaketler yaşanmayacak

Başkan Demir: Samsun'da felaketler yaşanmayacak - Samsun haber

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'İlçelerimizin bütün içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu, şebeke suyu bundan daha büyük ölçekli yağmurlara da yeterli olacak şekilde yapılacak. Altyapılarımız tamamlandığında bir daha Allah'ın izniyle böyle sorunlarla karşılaşmayacağız' dedi

Başkan Demir: Samsun'da felaketler yaşanmayacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba ve Salıpazarı ilçeleri ile selin vurduğu Giresun'da ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığını, yaraların sarılması için devletin tüm birimleriyle vatandaşın yanında olduğunu dile getirdi.

 GİRESUN HALKININ YANINDAYIZ
Başkan Demir, selin vurduğu Giresun'a destek istenmesi nedeniyle ekiplerin ilk andan itibaren ulaştığını belirterek, "Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak iş makinelerimizle, teknik personelimizle orada bulunuyoruz. SASKİ, Fen İşleri Daire Başkanlığı ve İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı ekiplerimiz Giresun halkının yanında. Daha fazla mağduriyet yaşanmaması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız" ifadelerini kullandı.

 HEPSİNE YETERLİ OLACAK
Çarşamba ve Salıpazarı ilçelerinde meydana gelen sel nedeniyle yaşanan sıkıntıların giderilmesi içinde ayrı bir ekibin bu bölgelerde çalıştığını belirten Başkan Demir şunları söyledi:
"Bölgemizde can kaybı olmaması tek tesellimiz. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında sahada çalışıyorlar. İlçelerimizin bütün içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu, şebeke suyu bundan daha büyük ölçekli yağmurlara da yeterli olacak şekilde yapılacak. Altyapı ve üst yapısıyla Samsun'u en iyi şekilde geleceğe taşıyacağız. Altyapılarımız tamamlandığında bir daha Allah'ın izniyle böyle sorunlarla karşılaşmayacağız" diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Samsun B.B. Başkanı Demir'den 'Yalı Kafe' iddiasıSamsun B.B. Başkanı Demir'den 'Yalı Kafe' iddiasıSamsun'da Alo 153 Kent Yönetim Merkezi İhaleye ÇıkıyorSamsun'da Alo 153 Kent Yönetim Merkezi İhaleye ÇıkıyorAtakum'da ilk ders zilini Cemil Deveci çaldı Atakum'da ilk ders zilini Cemil Deveci çaldıSamsun'da Canik Belediye Başkanı mahalleli ile çöp topladıSamsun'da Canik Belediye Başkanı mahalleli ile çöp topladıSamsun Terme'de sel felaketi sona erecekSamsun Terme'de sel felaketi sona erecek

SIRADAKİ HABER