HaberlerÇorum haberÇorum onkoloji merkezi'nin temeli Eylül ayında atılacak

Çorum onkoloji merkezi'nin temeli Eylül ayında atılacak - Çorum haber

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesine inşa edilecek Onkoloji Merkezi'nin temelinin atılacağı tarih belli oldu.

Çorum onkoloji merkezi'nin temeli Eylül ayında atılacak

Sağlık alanındaki hizmetlerin Çorum'a kazandırılmasında büyük katkıları bulunan AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Onkoloji Merkezi'nin Çorum'a kazandırma konusunda da yoğun çaba harcıyor.
Onkoloji Merkezi ile ilgili istişarenin yapıldığı toplantıda inşaatın başlayacağı tarih de belirlendi. Alınan karar doğrultusunda 01 Eylül 2020 salı günü 14.00'te Onkoloji Merkezi için ilk kazma vurulacak.
Milletvekili Ceylan'ın Onkoloji Merkezi'nin inşaatı ile ilgili olarak düzenlediği toplantıya AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mesut Sezikli, Özel İdare İl Genel Sekreteri Recep Çıplak, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ile İl Başkan Yardımcısı Ali Evlüce katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Tabip Odası'ndan Korona'ya karşı ortak akıl çağırısıSamsun Tabip Odası'ndan Korona'ya karşı ortak akıl çağırısıDiyabet, Sağlıklı Yaşama Engil DeğilDiyabet, Sağlıklı Yaşama Engil DeğilDr. Abdullah Demirkan Medical Park Gaziantep Hastanesi'nde Dr. Abdullah Demirkan Medical Park Gaziantep Hastanesi'ndeDenizli'de son aya göre korona virüste yüzde 60 artış Denizli'de son aya göre korona virüste yüzde 60 artışSağlık Bakanı Koca uyardıSağlık Bakanı Koca uyardı

SIRADAKİ HABER