HaberlerEdirne haberRektör Tabakoğlu'ndan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine ziyaret

Rektör Tabakoğlu'ndan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine ziyaret - Edirne haber

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, daha önce Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığı, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarlığı ve Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanlığı gibi görevlerde bulunan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin'i makamında ziyaret etti.

Rektör Tabakoğlu'ndan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesine ziyaret

Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu'nun da yer aldığı ziyarette üniversitelerin çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, iki üniversite arasındaki muhtemel iş birlikleri görüşüldü. Prof. Dr. Yusuf Tekin'e misafirperverlikleri için teşekkür eden Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, kendilerini Edirne ve Trakya Üniversitesinde görmekten mutluluk duyacaklarını belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat etti Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat ettiSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıBakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok" Bakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok"Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildi Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildiDiyarbakır'da korona virüse dikkat çekmek için maskeli şehir turu attılar Diyarbakır'da korona virüse dikkat çekmek için maskeli şehir turu attılar

SIRADAKİ HABER