HaberlerArdahan haberArdahan Belediyesine korona virüs kısıtlaması

Ardahan Belediyesine korona virüs kısıtlaması - Ardahan haber

Ardahan Belediyesinde bazı personellerin Covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine belediye girişine sınırlama getirildi.

Ardahan Belediyesine korona virüs kısıtlaması

Ardahan Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, salgınla mücadele tedbirleri kapsamında yapılan testler sonucunda bazı çalışanların testinin pozitif çıktığı hatırlatıldı. Çalışanlar ve vatandaşların sağlığı için belediye girişlerine sınırlandırma getirildiği belirtilen açıklamada, "Üzülerek belirtiyoruz ki belediyemizdeki bazı personellerimizin Covid-19 testi pozitif çıkmıştır. Çalışma arkadaşlarımızın ve vatandaşlarımızın sağlığı için acil durum ve zorunlu iş görüşmeleri dışında ziyaretlere kısıtlama getirilmiştir. Anlayışınız ve dikkatiniz için teşekkür ederiz" denildi.

İLGİLİ HABERLER

Huzursuz Bacak Sendromuna Kadınlarda Erkeklerden İki Kat Fazla RastlanırHuzursuz Bacak Sendromuna Kadınlarda Erkeklerden İki Kat Fazla RastlanırSamsun Valisi Zülkif Dağlı: 5 ilçeye 30 milyon TL'lik sağlık yatırımıSamsun Valisi Zülkif Dağlı: 5 ilçeye 30 milyon TL'lik sağlık yatırımıSamsun'da Korona'ya karşı mobil uyarıcı hizmetteSamsun'da Korona'ya karşı mobil uyarıcı hizmetteİçişleri Bakanı Soylu, kimlik kartı ile ehliyetin birleştirilmesine ilişkin, "Biİçişleri Bakanı Soylu, kimlik kartı ile ehliyetin birleştirilmesine ilişkin, "BiBaşkan Böcek Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi Başkan Böcek Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi

SIRADAKİ HABER