HaberlerZonguldak haberBaşkan Keleş, Vali Tutulmaz'a sunum yaptı

Başkan Keleş, Vali Tutulmaz'a sunum yaptı - Zonguldak haber

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ile birlikte Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş'i ziyaret etti. Başkan Keleş ziyarette Vali Tutulmaz'a yapılan çalışmalar hakkı8nda sunum yaptı.

Başkan Keleş, Vali Tutulmaz'a sunum yaptı

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ile beraber Kdz. Ereğli TSO'ya ziyaret gerçekleştirdi. Vali Tutulmaz ile Kaymakam Çorumluoğlu'nu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Türk ve Tasin Tanyıldız, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Özdemir, Kadir Çaygeç, Özgür Erdoğan ve Genel Sekreter Gündüz Acar karşıladı. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Vali Tutulmaz'a, odanın yapmış olduğu çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Kdz. Ereğli'nin Zonguldak'ın önemli ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan Vali Tutulmaz'da TSO tarafından yapılan çalışmalara destek olacağını söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 22 Eylül Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 22 Eylül Salı il il güncel fındık fiyatlarıArap İşadamları Samsun'a Yatırım YapacakArap İşadamları Samsun'a Yatırım YapacakFındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıÖzel Okullara kötü haberÖzel Okullara kötü haber

SIRADAKİ HABER