Haberlerİstanbul haberULUSKON Başkanı Atasoy: "Zafer, inananlarındır"

ULUSKON Başkanı Atasoy: "Zafer, inananlarındır" - İstanbul haber

Karadeniz'de doğalgaz bulunması ile ilgili açıklamalarda bulunan ULUSKON Başkanı Nezaket Emine Atasoy, "Bir tarih daha yazıldı. Zafer, inananlarındır" dedi.

ULUSKON Başkanı Atasoy:

Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Cumhur Recep Tayyip Erdoğan'ın Karadeniz'de Nezaket Emine Atasoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fatih sondaj gemisinin 320 milyar metreküp doğal gaz keşfettiğini açıklaması sonrasında konu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Keşfedilen doğal gazın önemine vurgu yapan Atasoy, bulunan doğal gazın Türkiye için önemli bir dönüm noktası olduğuna dikkat çekti. Bulunan gazın Türkiye'nin ekonomik kalkınmasında büyük rol oynayacağını ifade eden Atasoy, bulunan doğal gazla bir tarih yazıldığını vurguladı.
Bulunan doğal gazın Türkiye için önemli olduğunu ifade eden ULUSKON Başkanı Nezaket Emine Atasoy, "Bir tarih daha yazıldı. Zafer, inananlarındır. İnanıyorsanız ve çalışıyorsanız Cenab-ı Allah her işin sonunu hayra çıkarır. Mesela doğalgazın miktarı değil, azimle çalışmanın, inancın göstergesidir. Türkiye'nin gücünün göstergesidir. Emeği geçenlere minnetarız. Milletimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 26 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 26 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıSamsunlu firmaların ihracat başarısıSamsunlu firmaların ihracat başarısıDiyanet 5 bin sözleşmeli personel alacak Sınav Samsun'da da yapılacakDiyanet 5 bin sözleşmeli personel alacak Sınav Samsun'da da yapılacakPalamut ucuzladı Palamut ucuzladı

SIRADAKİ HABER