HaberlerElazığ haberElazığ'da jandarma 187 personelle uygulama yaptı

Elazığ'da jandarma 187 personelle uygulama yaptı - Elazığ haber

Elazığ'da jandarma ekipleri tarafından 187 personelin katılımı ile uygulama yapıldı.

Elazığ'da jandarma 187 personelle uygulama yaptı

İl Jandarma Komutanlığı Trafik ve Asayiş ekipleri "Bölgesel Özel Denetim-10" uygulaması kapsamında alkol, radar ve emniyet kemeri takmayanlara yönelik denetim yaptı. 11'i trafik, 42'si jandarma asayiş timi olmak üzere toplam 53 noktada yapılan denetime 187 personel katıldı.
Uygulamada araçtaki herkesin kemer takması gerektiğini, arka koltukta oturan yolcuların da en az önde oturan sürücü ve yolcu kadar kaza anında risk taşıdığını vurgulayan ekipler, emniyet kemerinin önemini aktardı.
Aynı zamanda Covid 19'la mücadele kapsamında uyarıda da bulunan ekipler, yolcu ve sürücülerin alkol ve GBT sorgusunu yaparak, güvenlik soruşturması gerçekleştirdiği bildirildi.
Uygulamaların belirli aralıklarla devam edeceği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtıSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtıSamsun'da minibüs otomobile çarpıp kaçtıSamsun'da minibüs otomobile çarpıp kaçtıSamsun'da o gençlerden biri kurtarılamadıSamsun'da o gençlerden biri kurtarılamadı

SIRADAKİ HABER