HaberlerKocaeli haberBaşiskele Belediyesi'nden cenaze evlerinde korona virüs tedbiri

Başiskele Belediyesi'nden cenaze evlerinde korona virüs tedbiri - Kocaeli haber

Başiskele Belediyesi ekipleri taziye ve cenaze evlerine korona virüs tedbirleri kapsamında uyarı afişleri ve dezenfektan tankları yerleştiriyor.

Başiskele Belediyesi'nden cenaze evlerinde korona virüs tedbiri

Pandemi süresince gerek vefa grupları gerek denetim ve tedbirler, yıkama, dezenfektan çalışmaları ile korona virüse karşı mücadele veren Başiskele Belediyesi vatandaşların tedbirleri gevşeterek vakaların artmasını en aza indirmek için uyarılarını sıklaştırıyor. Bu bağlamda düğün ve cenazelerde sıkı denetim ve tedbirler sürdüren belediye, taziye ziyaretlerinin yapıldığı cenaze sahiplerinin hanelerine gerekli uyarı hatırlatmalarının yapıldığı büyük afişler asarak, el dezenfektan stantlarını da bahçelere kuruyor.
Çalışmalar ile ilgili konuşan Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, "Hep birlikte almış olduğumuz tedbir ve önlemler doğrultusunda ısrarcı ve istikrarlı olursak başaramayacağımız şey yoktur. Bu bağlamda da kontrollü sosyal hayat döneminden en kısa süre içerisinde normalleşme sürecini sağlıklı bir şekilde yaşayacağımıza inanıyorum. Bütün vatandaşlarımıza da bu konuda kişisel temizlik, maske ve mesafe kurallarına hassasiyetle riayet etmelerini diliyorum" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıTanyeli Roket Takımı TEKNOFEST 2020'de Türkiye birincisi Tanyeli Roket Takımı TEKNOFEST 2020'de Türkiye birincisi

SIRADAKİ HABER