HaberlerHakkari haberAK Partil'i Gür'den maske ve sosyal mesafe uyarısı

AK Partil'i Gür'den maske ve sosyal mesafe uyarısı - Hakkari haber

AK Parti Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür, kentte vakaların arttığına dikkat çekerek, vatandaşlara maske takmaları, sosyal mesafe ve temizliğe dikkat etmeleri uyarısında bulundu.

AK Partil'i Gür'den maske ve sosyal mesafe uyarısı

AK Parti Hakkari il Başkanı Emrullah Gür, Başkan Yardımcısı Turan Şimşek, Merkez ilçe Başkanı Cumhur Demir ve Meclis Üyesi Şaban Arslan, kentte görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Hakkari Evi'nde sohbet havasında geçen toplantıda Gür, kentte son bir ay içinde artan korona virüs vakaları nedeniyle vatandaşlara uyarılarda bulundu. Halktan hem kendi sağlıkları hem de başkalarının sağlığı için meşke, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uymalarını isteyen Gür, "İlimizde yanlış bir algı var, 'Virüse yakalananlar 4 gün sonra iyileşiyor' diye. Bu tür söylentilere lütfen inanmayın. Valiliğin almış olduğu tedbirlere uyun. Bakın okulların açılmasına kısa bir süre kaldı. Hepimizin kurallara uyması gerekiyor. El birliği yaparsak bu virüsün üstesinde geleceğiz. Ülkemiz birçok ülkeden daha iyi bir konumda. Gelin hep beraber kurallara uyalım bu beladan kurtulalım" dedi.
Kentte yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili de değerlendirmelerde bulunan Gür, hükümetin Hakkari'yi önemsediğini ve yatırımların tüm hızıyla devam edeceğini vurguladı.

İLGİLİ HABERLER

İçişleri Bakanı Soylu: "Yaklaşık 8 yıldır AK Parti'de çalışıyorum. Yarını önemseİçişleri Bakanı Soylu: "Yaklaşık 8 yıldır AK Parti'de çalışıyorum. Yarını önemseKosova'da "Yenilikçi Türk Hareket Partisi" adıyla yeni siyasi parti kuruldu Kosova'da "Yenilikçi Türk Hareket Partisi" adıyla yeni siyasi parti kurulduUkrayna'da başlatılan "Ortak Kuvvetler 2020" tatbikatında Türk İHA'ları kullanılUkrayna'da başlatılan "Ortak Kuvvetler 2020" tatbikatında Türk İHA'ları kullanılMHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı istifa ederek İzgioğlu'nu destekleme kararı aMHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı istifa ederek İzgioğlu'nu destekleme kararı aBakanlar Albayrak, Pekcan ve Pakdemirli 'Gıda İzleme Komitesi' toplantısında birBakanlar Albayrak, Pekcan ve Pakdemirli 'Gıda İzleme Komitesi' toplantısında bir

SIRADAKİ HABER