HaberlerTeşvik Programı Nedir?

Teşvik Programı Nedir?

2011/3 dönemi itibarı başlayan istihdam teşvikleri günümüze kadar artarak devam etmiştir. Teşviklerin artması ile beraber çeşitli kriterler, teşvikler arası kıyas ve fayda analizi işlemleri gerekli olmuştur.

Teşvik Programı Nedir?

Personel sayısı 100 ve altında olan işletmeler bir nebze excel üzerinden teşvikleri minimum kayıplarla takip edebilirken daha büyük ve sirkülasyonu yüksek işletmelerde excel üzerinden takip ciddi bir iş yükü ve maksimum düzeyde faydalanmanın önüne geçmektedir.

Teşvik hesaplama programları yukarıda belirtildiği üzere çeşitli algoritmaların tek çatıda daha hızlı ve maksimum düzeyde faydayı oluşturacak şekilde çözümlenmesi için programlandırılmışlardır. İçerdikleri algoritmalar ile tüm teşviklerin sistemlere tanımlanması, tanımlanan teşviklerin uygulanırken fayda analizi yaparak hangi teşvike öncelik verilmesi, yersiz teşvik oluşmaması için kriter kontrolleri yapmasıyla ciddi bir iş yükünü alarak  uygun maliyetlerde yüksek getiri sağlamaktadırlar.

Teşviklerin 2017 yılında daha da çeşitlenmesi ve buna bağlı olarak SMMM ofisleri, İK danışmanlık büroları, Hukuk büroları gibi yerlerde teşvikler üzerinden gelen yoğun talepleri karşılayabilmek için programa olan talep artmış ve artan talep karşısında programlarda da yoğun bir artış oluşmuştur. Piyasada programlar arası rekabetin artması ile en iyiyi yapma konusunda birkaç program ön plana çıkmıştır.

Pusula plus yazılım departmanı tarafından geliştirilen Pusula Teşvik yazılım modülü de piyasada rekabet gücü en yüksek olan programdır. Teşvik departmanının ve yazılım departmanının uzun süren proje çalışmaları sonrasında piyasaya sürülmüş ve kısa zamanda binlerce kullanıcıya ve yüz bine yaklaşan firmaya teşviklerin maksimum düzeyde uygulanması yönünde hizmet vermektedir.

 Neden Pusula Teşvik ?

SGK teşviklerinin kriterler, birden fazla teşvik olması, teşvikler arasında fayda analizlerinin yapılması gibi tüm yorucu süreçleri Pusula Teşvik ile geride bırakabilirsiniz.

Pusula Teşvik yürürlükteki tüm istihdam teşvikleri ve bölgesel teşvikleri sizlere maksimum fayda sağlayacak şekilde hesaplamaktadır.

SGK sistemindeki birbirinden farklı tüm algoritmaları içerisinde bulundurur ve çok kısa sürede analizlerini tamamlayarak teşviklerinizin hesaplamasını yapar.

Pusula Teşvik Programı ile Geçmiş ve Cari dönemlerde tüm teşviklerinizi takip edebilir ve kazanç detay raporlarınızı alabilirsiniz.

Cari dönemlerde SGK sistemine mevcut dönem verilerini yüklemenize gerek olmadan Pusula Teşvik SGK sistemindeki verilerinizi kullanarak sizlere ek iş yükü oluşturmadan cari dönemdeki teşvikli personellerinizin listesini dilerseniz detayları ayrıştırmadan dilerseniz de ayrıştırmaları yaparak net kişileri alabilirsiniz.

Pusula Teşvik sisteminin Ek modüller sistemi sayesinde ;

  • emanetinizdeki tutarların toplamını tek tuş ile alınabilir.
  • 6 aylık periyotlarda girilmesi gereken dilekçelerinizi tek tuş ile girilebilir.
  • V2 sisteminde yüklü olan belgelerin durumu incelenebilir.

Pusula Teşvik ile Taşeron yapılı dosyaların çalışmalarını güvenli bir şekilde Ana firma şifrelerine gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Pusula Teşvik Programı ile SGK sistemindeki birçok ekrana tek tuş ile erişim sağlayabilirsiniz.

 Demo talepleriniz ve sorularınız için bize https://pusulatesvik.com  adresimizden ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da Karikatürize İşlerSamsun'da Karikatürize İşler

SIRADAKİ HABER