HaberlerSamsun haberSamsun İlkadım'da Erbin mazbatasını aldı

Samsun İlkadım'da Erbin mazbatasını aldı - Samsun haber

AK Parti İlkadım 5. Olağan İlçe Kongresi'nde yeniden başkanlığa seçilen Dursun Mücahit Erbin, mazbatasını alarak ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi

Samsun İlkadım'da Erbin mazbatasını aldı

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, kongrenin ardından mazbatasını aldı. Pazar günü gerçekleştirilen İlkadım 5. Olağan İlçe Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Erbin, İlçe Seçim Kurulu'na giderek mazbatasını aldıktan sonra yeni yönetimiyle ilk toplantısını yaptı. AK Parti'nin kuruluşundan bugüne aktif olarak çeşitli kademelerde görev yapan Erbin, herkese tek tek teşekkür ederken, kongrenin ardından yeni dönemin Samsun'a ve İlkadım' a hayırlı olmasını diledi.

 MİLLETİN HİZMETKÂRIYIZ
Milletin hizmetkârı olmaktan onur ve gurur duyduklarını ifade eden Başkan Erbin, "Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm kadrolarımızla milletimize hizmette sınır tanımadık. Hayata geçirdiğimiz devasa yatırımlar, her alanda yaptığımız atılımlarla Türkiye, nereden nereye geldi. Çok net ifade etmek istiyorum ki AK Parti, yaptığı hizmetlerle Türkiye'yi şaha kaldırdı. Muhteşem eserlerin kazandırılmasıyla müthiş bir yükseliş yaşıyor ülkemiz. Ayrıca ecdadımızın bize emanet ettiği miraslara da sahip çıktık, çıkmaya da devam ediyoruz" dedi.

 ÜYE KAYITLARINA HIZ VERECEĞİZ
Bugüne kadar yapılan teşkilat çalışmaları ve bundan sonraki süreç ile ilgili açıklamalarda da bulunan Erbin, "Göreve geldikten sonra çok yoğun bir çalışma içerisinde olduk. Özellikle pandemi sürecinde vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Sıkıntıların çözümü noktasında her daim seferber olduk. Çünkü biz milletimize hizmeti aşkla gönülden yapıyoruz. Milletimizde yaptığımız hizmetleri görüyor ve takdir ediyor. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın sevgisi ve teveccühü ile karşılaşıyoruz. Partimize yeni üye çalışmalarımız devam ediyor. İlkadım ilçemizde mahalle bazlı yürüttüğümüz yeni üye çalışmalarımıza kongreden sonra da hız vereceğiz" ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Soylu: 'Hakkari'de 17 terörist etkisiz hale getirildi'Soylu: 'Hakkari'de 17 terörist etkisiz hale getirildi'Aslanapa AK Parti Gençlik Kolları, Mehmet Gökmen'le 'devam' dedi Aslanapa AK Parti Gençlik Kolları, Mehmet Gökmen'le 'devam' dediBelarus'taki protestolar devam ediyor Belarus'taki protestolar devam ediyorİsrail Dışişleri Bakanı Ashkenazi, Manama'da İsrail Büyükelçiliği açmak için talİsrail Dışişleri Bakanı Ashkenazi, Manama'da İsrail Büyükelçiliği açmak için talKKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'dan zafer konuşması KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'dan zafer konuşması

SIRADAKİ HABER