HaberlerEdirne haberEdirne'de kurumlar arası filyasyon toplantıları

Edirne'de kurumlar arası filyasyon toplantıları - Edirne haber

Edirne'de, valilik himayelerinde emniyet ve jandarma yetkililerinin katılımıyla filyasyon değerlendirme toplantısı yapıldı.

Edirne'de kurumlar arası filyasyon toplantıları

Edirne Valiliği'nin himayelerinde Emniyet ve Jandarma yetkililerinin katılımlarıyla günlük yapılan filyasyon değerlendirme toplantısının ardından konuşan Edirne İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. M. İshak Yıldırım, "Edirne Valiliğimizin himayelerinde Emniyet ve Jandarma yetkililerinin katılımlarıyla günlük filyasyon değerlendirme toplantılarımıza hafta sonu da aralıksız devam ediyoruz. Bizler hastanelerimiz, filyasyon ekiplerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte Corona virüs ile mücadelemizi gece ve gündüz aralıksız sürdürmekteyiz. Sevdiklerimizi korumak ve kaybetmemek için lütfen maskelerimizi ağız ve burnumuzu kapatacak şekilde takalım, kalabalık alanlardan mümkün olduğu kadar uzak durup sosyal mesafemizi koruyalım ve el hijyenimize muhakkak dikkat edelim. Hastalıktan korunmanın tedavi olmaktan daha kolay olduğunu hiçbir zaman unutmayalım. Bu mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabiliriz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Emniyetinden nefes kesen operasyon Samsun Emniyetinden nefes kesen operasyonSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da silahlı kavgada 2 kişi hastanelik olduSamsun'da silahlı kavgada 2 kişi hastanelik olduSamsun Atakum'daki inşaatın yatakhanesinde ölü bulunduSamsun Atakum'daki inşaatın yatakhanesinde ölü bulundu

SIRADAKİ HABER