HaberlerMalatya haberİnönü Üniversitesi'nde eğitim online

İnönü Üniversitesi'nde eğitim online - Malatya haber

-İnönü Üniversitesi'nde 2020-2021 yılı sınıf bazlı uygulanacak eğitim öğretim online olarak yapılacak.

İnönü Üniversitesi'nde eğitim online

İnönü Üniversitesi 2020-2021 yılı eğitim öğretim dönemi hakkında yapılan açıklamada, "Üniversitemiz Senatosunun toplantısında, Covid-19 salgınının ülkemizdeki ve bölgemizdeki yayılımının en aza indirilmesi ve bu salgınla mücadele ve etkilerinin azaltılması amacıyla üniversitemiz 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında takip edilecek eğitim yöntemleri tabloda belirlenerek karar vermiştir. Üniversitemiz Akademik Takviminde belirlenen eğitim öğretim 5 Ekim 2020 tarihinde başlayacaktır" denildi.
İnönü Üniversitesi'nde 2020-2021 yılı sınıf bazlı uygulanacak eğitim öğretim modeli hakkında ayrıntılı bilgi İnönü Üniversitesi web sitesinden öğrenilebilecek.

İLGİLİ HABERLER

Samsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiTanyeli Roket Takımı TEKNOFEST 2020'de Türkiye birincisi Tanyeli Roket Takımı TEKNOFEST 2020'de Türkiye birincisiTeknofest'te ödül yağmuru Teknofest'te ödül yağmuruSultanbeyli Belediyesi "TOAF" takımı Teknofest'te dikkat çekti Sultanbeyli Belediyesi "TOAF" takımı Teknofest'te dikkat çekti

SIRADAKİ HABER