HaberlerDiyarbakır haberEngelli basketbolcular yöneticilerle buluştu

Engelli basketbolcular yöneticilerle buluştu - Diyarbakır haber

Tekerlekli Basketbol Erkekler 2. Liginde yer alan Amed Sportif Faaliyetler'in oyuncuları ve teknik heyet, yöneticilerle buluştu.

Engelli basketbolcular yöneticilerle buluştu

Kulüp tesislerinde gerçekleşen buluşmaya kulüp başkanı Vechettin Alsaç, yöneticiler Şeyhmus Kaya, Adnan Yıldırım, Mehmet Ali Acar ve Murat Bayancuk katıldı. Kulüp başkanı ve yöneticilerin önce teknik heyet ve sporcularla tanıştığı toplantı daha sonra, bilgi alışverişiyle devam etti. Konuşmaların ardından kulüp başkanı Vechettin Alsaç, tekerlekli basketbol takımına gerekli ilgiyi göstereceklerini söyledi. Alsaç, "Amedspor çatısı altında bir tekerlekli basketbol takımımızın olması çok önemlidir. Yönetim olarak basketbol takımımızın yanında olacağız. Her türlü desteği vereceğiz. Tüm sorunlarını çözeceğiz" dedi.
Konuşmaların ardından kulüp başkanı ve yöneticiler, takımın Talaytepe spor salonunda yaptığı idmanı ziyaret etti.

İLGİLİ HABERLER

Kocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladı Kocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladıAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baBaşkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeği Başkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeğiBeşiktaş'ta trafik kazasında ticari taksi takla attı:2 yaralı Beşiktaş'ta trafik kazasında ticari taksi takla attı:2 yaralı

SIRADAKİ HABER