HaberlerDiyarbakır haberBaşkan Beyoğlu: "Tehditler bizi yıldıramaz"

Başkan Beyoğlu: "Tehditler bizi yıldıramaz" - Diyarbakır haber

Terör örgütü PKK, Bağlar Belediyesine ait zabıta servis aracının yakılmasına ilişkin hain saldırıyı üstlendi. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, tehditlerin kendilerini yıldırmayacağını söyledi.

Başkan Beyoğlu:

Terör örgütü PKK'ya yakın bir haber sitesinde yer alan açıklamada hain saldırının örgütün şehir yapılanması tarafından gerçekleştirildiği kaydedildi. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediye araçlarına yönelik saldırılar ile halka yapılan hizmetlerin doğrudan hedef alındığını belirterek hiçbir tehdit ve şantaja boyun eğmeden yola devam edeceklerini ifade etti. Başkan Beyoğlu, "Saldırıyı lanetleyerek bize destek olan halkımıza çok teşekkür ediyorum. Bu tür saldırılar ile gerçek yüzlerini bir kez daha ortaya koyanlar bizi asla yıldıramaz. Her yerde hizmete devam edeceğiz. Devletimizin ilgili birimleri gereğini yapacaklardır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın belirlediği hizmet yolunda milletimizle buluşmaya devam edeceğiz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Emniyetinden nefes kesen operasyon Samsun Emniyetinden nefes kesen operasyonSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun Atakum'daki inşaatın yatakhanesinde ölü bulunduSamsun Atakum'daki inşaatın yatakhanesinde ölü bulunduSamsun Kavak'taki faili meçhul cinayet 6 yıl sonra yargı önündeSamsun Kavak'taki faili meçhul cinayet 6 yıl sonra yargı önünde

SIRADAKİ HABER