HaberlerManisa haberAkhisar heyetinden Vali Karadeniz'e ziyaret

Akhisar heyetinden Vali Karadeniz'e ziyaret - Manisa haber

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Akhisar Zeytin, Zeytinyağı ve Türevleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'e ziyarette bulunarak çalışmalarından bahsetti.

Akhisar heyetinden Vali Karadeniz'e ziyaret

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Akhisar Zeytin, Zeytinyağı ve Türevleri İhtisas OSB Yönetim Kurulu üyeleri Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'i ziyaret ederek Akhisar ve Zeytin İhtisas OSB çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.
Akhisar ve Akhisar Zeytin, Zeytinyağı ve Türevleri İhtisas OSB hakkında bilgi alan Vali Karadeniz, ziyaretleri sebebiyle Başkan Dutlulu ve Zeytin İhtisas OSB Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek, OSB'nin Akhisar için çok önemli olduğunu belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 22 Eylül Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 22 Eylül Salı il il güncel fındık fiyatlarıArap İşadamları Samsun'a Yatırım YapacakArap İşadamları Samsun'a Yatırım YapacakFındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıToki, Samsun Kıranköy 2. Etap İhalesine ÇıkıyorToki, Samsun Kıranköy 2. Etap İhalesine Çıkıyor

SIRADAKİ HABER