HaberlerŞırnak haberŞırnak Üniversitesi müzik bölümünde yetenek sınavı yapıldı

Şırnak Üniversitesi müzik bölümünde yetenek sınavı yapıldı - Şırnak haber

Şırnak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi müzik bölümü özel yetenek sınavı, korona virüs tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirildi.

Şırnak Üniversitesi müzik bölümünde yetenek sınavı yapıldı

Şırnak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi müzik bölümü dersliklerinde yapılan sınava başvuran öğrenciler, ateş ölçümleri yapıldıktan sonra sırayla sınav salonuna alındı. Öğrenciler, üçer akademisyenden oluşan kurulda sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun olarak mülakata alındı. 130 öğrencinin başvurduğu ve iki gün süren özel yetenek sınavında başarılı olan 50 öğrenci, 2020-2021 eğitim öğretim yılında Şırnak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi müzik bölümünde okumaya hak kazanacak.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun'a hayırsever Cemal Yeşilyurt'tan bir okul dahaSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduSamsun 'Tanyeli Roket Takımı' Türkiye birincisi olduCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiCanik'ten robotik kodlama ve yazılım eğitimiSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Valiliği'nden 'Bir tablet de senden' kampanyasıSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladıSamsun Terme'de kampanya 347 tablet ile başladı

SIRADAKİ HABER