Haberlerİzmir haberİzmir'de iki ayrı depoya sahte içki operasyonu

İzmir'de iki ayrı depoya sahte içki operasyonu - İzmir haber

Jandarma ekipleri tarafından İzmir Kemalpaşa'da iki ayrı depoya düzenlenen operasyonda, çok sayıda sahte içki ve sahte içki yapımında kullanılan materyaller ele geçirildi. Olayla ilgili 7 kişi gözaltına alındı.

İzmir'de iki ayrı depoya sahte içki operasyonu

İzmir İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Kemalpaşa İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Kemalpaşa ilçesi Sütçüler Mahallesi'nde yer alan iki ayrı depoya eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. Operasyonlarda, 6 bin 169 adet 70 cl'lik şişelenmiş halde sahte votka, bin litre dökme halde sahte votka, 6 bin 325 litre etil alkol, 9 bin adet boş şişe, bir adet paketleme makinesi, bir adet şişe etiketleme ve bir adet şişe dolum makinesi, 100 bin adedin üzerinde sahte bandrol, 200 bin adedin üzerinde şişe kapağı ele geçirildi. Gözaltına alınan 7 kişinin adli işlemleri devam ediyor.
Öte yandan, sahte içki imal edilen depo içerisinde şüpheliler tarafından ayrı bir bölme oluşturulduğu, gece saatlerinde ışıkların açık olmasından şüphenilmemesi için imalatın gece saatlerinde bu bölmede yapıldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da amatör olta balıkçılarından eylemSamsun'da amatör olta balıkçılarından eylemTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıSamsun'da traktör ormana yuvarlandı: 1 ölü, 2 yaralıSamsun'da traktör ormana yuvarlandı: 1 ölü, 2 yaralıSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun Çarşamba'da bıçaklanan genç kurtarılamadıSamsun Çarşamba'da bıçaklanan genç kurtarılamadı

SIRADAKİ HABER