HaberlerManisa haberYunusemre'de ova yolları düzenleniyor

Yunusemre'de ova yolları düzenleniyor - Manisa haber

Yunusemre Belediyesi, üreticilerin tarla ve bağlarına rahat ulaşabilmesi için ova yollarında düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Yunusemre'de ova yolları düzenleniyor

Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki kırsal mahallelerde arazi yollarını düzenliyor. Üreticilerin tarla ve bağlarına rahatlıkla ulaşmalarını sağlayan belediye ekipleri, belirli bir program dahilinde bozulan ova yollarında düzenleme çalışması yapıyor. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Üreticilerimizin tarla ve bağlarına sorunsuz bir şekilde ulaşması için arazi yollarını düzenliyoruz. İhtiyaç olan mahallelerimizde de program dahilinde düzenleme çalışmalarımız sürecek" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 23 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 24 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıArap İşadamları Samsun'a Yatırım YapacakArap İşadamları Samsun'a Yatırım YapacakSamsun'da TYP kuraları bugün çekildi yarın açıklanacakSamsun'da TYP kuraları bugün çekildi yarın açıklanacak

SIRADAKİ HABER