HaberlerEskişehir haberJandarmadan büyük denetim

Jandarmadan büyük denetim - Eskişehir haber

Eskişehir'de jandarma ekipleri tarafından yapılan uygulamada 4 bin 110 araç kontrol edilirken, sürücülere 223 bin 151 lira ceza işlem uygulandı.

Jandarmadan büyük denetim

Alınan bilgiye göre, 1-8 Eylül tarihleri arasında Eskişehir İl Jandarma Komutanlığına bağlı 22 Jandarma Trafik ve 22 Asayiş ekibi tarafından eş zamanlı yapılan bölgesel trafik denetimleri yapıldı. Araç sürücülerine alkol ve radarla hız, motosiklet ve motorlubisiklet sürücülerine yönelik ve Kovid-19 tedbirleri kapsamında sürücüler ve araç içerisinde bulunan yolcular denetlendi.
Denetlemeler sırasında 4 bin 110 araç kontrol edildi. Kontroller sırasında ise 14 sürücüye alkollü araç kullanmaktan işlem yapılırken, 34 araç trafikten men edildi. Uygulama sırasında 420 sürücüye çeşitli suçlardan toplamda 223 bin 151 lira ceza işlem yazıldı.
Öte yandan Covid-19 kapsamında 4 vatandaşa tutanak tutuldu. Ekipler tarafından yapılan uygulama sırasında yakalama kararı bulunan 1 şüpheli ile bir araç ise yakalandı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Emniyetinden nefes kesen operasyon Samsun Emniyetinden nefes kesen operasyonSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da silahlı kavgada 2 kişi hastanelik olduSamsun'da silahlı kavgada 2 kişi hastanelik olduSamsun Atakum'daki inşaatın yatakhanesinde ölü bulunduSamsun Atakum'daki inşaatın yatakhanesinde ölü bulundu

SIRADAKİ HABER