HaberlerAnkara haberPandemi sürecinde bisiklet sporuna teşvik

Pandemi sürecinde bisiklet sporuna teşvik - Ankara haber

Nallıhan Belediyesi tarafından 10 adet bisiklet alınarak, pandemi süresince açık alanda sporun faydaları konusunda vatandaşlar teşvik edildi.

Pandemi sürecinde bisiklet sporuna teşvik

Nallıhan'da sağlıklı yaşam ve doğa sporlarının yaygınlaşması, ilçenin doğal güzelliklerinin tanıtılması ve pandemi sürecinde açık alan sporu olan bisikletli spora vatandaşların katılımını sağlamak amacıyla Nallıhan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak ve çeşitli etkinliklerde vatandaşların ve gençlerin hizmetine sunulmak üzere Nallıhan Belediyesi tarafından 10 adet bisiklet alındı. Pandemi süresince açık alanda sporun faydalarını ve Nallıhan'ın doğal güzelliklerinden faydalanılması konusunda bisiklet sporuna vatandaşlar teşvik edildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'un altın kızlarına 'millilik' belgesiSamsun'un altın kızlarına 'millilik' belgesiÇağla Büyükakçay, Roland Garros'a veda etti Çağla Büyükakçay, Roland Garros'a veda ettiSüper Kupa, Bayern Münih'in Süper Kupa, Bayern Münih'inGöztepe, stoper Marko Mihojevic'i renklerine bağladı Göztepe, stoper Marko Mihojevic'i renklerine bağladıSea To Sky Enduro motosiklet yarışları başlıyor Sea To Sky Enduro motosiklet yarışları başlıyor

SIRADAKİ HABER