HaberlerDüzce haberÖzel kamera ile dersler uzaktan verimli hale geldi

Özel kamera ile dersler uzaktan verimli hale geldi - Düzce haber

DÜZCE (İHA) – Akçakoca Anadolu Lisesi telafi eğitimlerine devam ediyor. Fatih projesi kapsamında okula verilen doküman kamerası ile uzaktan eğitim oldukça verimli hale geldi.

Özel kamera ile dersler uzaktan verimli hale geldi

Korona virüs salgını nedeni ile uzaktan eğitim süreci devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından daha önce başlatılan Fatih projesi kapsamında okullara doküman kamerası verildi. Verilen kameralar sayesinde okullarda uzaktan eğitim sürecinde uygulamalı derslerde aktarılabiliyor. Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yer alan Anadolu Lisesi'de telafi eğitimlerine devam ederken, öğrencilerle sanatsal faaliyetlerini de sürdürmeye devam ediyor. Okulun resim öğretmeni Mustafa Turhan, dersini bu kamera ile kullanmaya başlayarak öğrencilere uygulamalı eğitim vermeye başladı. Fatih projesi kapsamında okula verilen dokuman kamerası ile anlatılan derslerde öğrencilerin uzaktan eğitimi daha verimli hale geldiği görüldü.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulunduSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulundu2 çocuk annesi kadın ormanda ölü bulundu2 çocuk annesi kadın ormanda ölü bulunduSamsun'da patpat kazası: 1 yaralıSamsun'da patpat kazası: 1 yaralıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındı

SIRADAKİ HABER