HaberlerHatay haberHatay'daki orman yangınında arazöz kaza yaptı

Hatay'daki orman yangınında arazöz kaza yaptı - Hatay haber

Hatay'da 4 gündür süren orman yangınında bir arazöz kaza yaptı. Sürücünün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, yangını söndürme çalışmaları da devam ediyor.

Hatay'daki orman yangınında arazöz kaza yaptı

Cumartesi günü öğle saatlerinde Samandağ ilçesinde başlayan ve Antakya ilçesine de sıçrayan orman yangını kontrol altına alınmaya çalışılıyor. 4 gündür süren yangına, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden Hatay'a çok sayıda arazöz sevk edilirken, arazözlerden biri kaza yaptı. Zorlu arazi şartları nedeniyle kaza yapan arazözün sürücüsünün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bakan Pakdemirli'den personele geçmiş olsun mesajı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sosyal medya hesaplarından, yangına müdahale sırasında kaza yapan arazözün fotoğrafını paylaşarak, "Hatay'daki arkadaşlarımız çok zorlu şartlarda hem havadan hem de karadan çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yangın bölgesinde arazi oldukça engebeli ve şartlar çok zor. Kardeşlerimize geçmiş olsun" ifadelerinde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'un iki ilçesinde Koronavirüs vakaları arttıSamsun'un iki ilçesinde Koronavirüs vakaları arttıÜlkü Ocakları eski yöneticisi böyle saldırıya uğradıÜlkü Ocakları eski yöneticisi böyle saldırıya uğradıVali Dağlı Samsun'da iki ilçe sakinlerini uyardıVali Dağlı Samsun'da iki ilçe sakinlerini uyardıSamsun'da 3 yaşındaki çocuğu öldüren zanlıya 38,5 yılSamsun'da 3 yaşındaki çocuğu öldüren zanlıya 38,5 yılSamsun'da 6. katın penceresinden düşen genç kız hayatını kaybettiSamsun'da 6. katın penceresinden düşen genç kız hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER