HaberlerErzincan haberBelediye ekipleri Covid-19 önlemleri kapsamında caddeleri dezenfekte etti

Belediye ekipleri Covid-19 önlemleri kapsamında caddeleri dezenfekte etti - Erzincan haber

Erzincan'da belediye ekipleri, korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında, kentin ana caddeleri ile kaldırımlarını yıkayıp dezenfekte etti.

Belediye ekipleri Covid-19 önlemleri kapsamında caddeleri dezenfekte etti

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü ile mücadele kapsamında, Erzincan Belediyesi ekipleri dezenfeksiyon çalışmalarını il genelinde sürdürüyor. Ana caddeler, kaldırımlar, otobüs durakları gibi toplu kullanım alanlarında rutin olarak dezenfeksiyon çalışmaları yürüten belediye ekipleri gece saatlerinde de çalışmalarını devam ettiriyor.
Vatandaşların yoğun olarak kullandıkları ilçe, belde ve mahallelerin duraklarının bulunduğu ve gündüz saatlerinde trafik yoğunluğunun çok olduğu alanlarda dezenfeksiyon çalışmaları gece saatlerinde yapılıyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıTrabzon'da ilginç fuhuş tüneli ortaya çıkarıldıSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da kazada yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da Karikatürize İşlerSamsun'da Karikatürize İşler

SIRADAKİ HABER