HaberlerMuğla haberMarmaris'te balıkçı barınağında yangın

Marmaris'te balıkçı barınağında yangın - Muğla haber

Muğla'nın Marmaris ilçesi Adaköy Mahallesi Yalancıboğaz'da balıkçı barınağında çıkan yangın itfaiye ve orman ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Marmaris'te balıkçı barınağında yangın

Edinilen bilgiye göre, Marmaris Adaköy Mahallesi Yalancıboğaz mevkiindeki balıkçı barınağında yangın çıktı. Çıkış nedeni araştırılan yangın sonrası 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar ile olay erine itfaiye ve orman ekipleri sevk edildi.
Büyükşehir Belediyesi Marmaris İtfaiye Grup Amirliği ve bölgede konuşlu bulanan Orman Bölge Müdürlüğü arazözleri balıkçı barınağında başlayan ve ormana sirayet eden yangın kontrol altına aldı. Ekiplerin zamanında müdahalesi ile yağın büyümezken soğutma çalışması yapıldı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralıSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da düşen asansörde yaralanan kadın hayatını kaybettiSamsun'da silahlı kavgada 2 kişi hastanelik olduSamsun'da silahlı kavgada 2 kişi hastanelik oldu25 yaşındaki genç intihar etti25 yaşındaki genç intihar ettiSamsun'da komşusunu parası için yakarak öldüren caniye cezaSamsun'da komşusunu parası için yakarak öldüren caniye ceza

SIRADAKİ HABER