HaberlerMalatya haberYeşilyurt Belediyespor'da antrenman sahası yapım çalışmaları sürüyor

Yeşilyurt Belediyespor'da antrenman sahası yapım çalışmaları sürüyor - Malatya haber

TFF 3.Lig takımlarından Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da yeni saha yapım çalışmaları sürüyor.

Yeşilyurt Belediyespor'da antrenman sahası yapım çalışmaları sürüyor

Yeni sezon hazırlıklarını Malatya'da sürdüren Yeşilyurt Belediyespor, yeni taşındığı tesisinin antrenman sahasının yapımını sürdürüyor.
Turuncu yeşillilerin tesislerinde daha önce sentetik olarak kullanılan ve çime dönüştürülen antrenman sahaları da bulunuyor.
Kulüp tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Takımımız yeni sezona yeni tesisimizde ve yeni antrenman sahamızda girecektir. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor" ifadelerine yer verildi.
Yeni sezona yetişmesi zor görünen sahanın 3 ay sonra kullanılabilecek duruma geleceği belirtildi. Geçen sezon maçlarını Yeşiltepe tesislerinde oynayan turuncu yeşillilerin, Yeni Malatya Stadyumu için de girişimde bulunacağı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Çarşambaspor Mağazası açıldıÇarşambaspor Mağazası açıldıKocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladı Kocaelispor, Bahattin Köse'yi renklerine bağladıAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliAntalyaspor kafilesine korona virüs engeliMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baMamak Belediye Başkanı Köse: "Gençlerimiz çok, umudumuz çok, geleceğe güvenle baBaşkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeği Başkan Akın'dan Turgutluspor'a moral yemeği

SIRADAKİ HABER