HaberlerSamsunspor haberSamsunspor hatıra kombineleri satışa çıkarıyor

Samsunspor hatıra kombineleri satışa çıkarıyor - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor, ilk devre seyircisiz oynanacak lig için hatıra kombineleri satışa çıkarıyor. Hatıra kombineler seyircili maçlar başladığında gerçek kombineye dönüşecek

Samsunspor hatıra kombineleri satışa çıkarıyor

Yılport Samsunspor hatıra kombineleri satışa çıkarıyor. Samsunspor'dan yapılan açıklamada, "Bildiğiniz üzere Türkiye Futbol Federasyonu'nun verdiği bir kararla, bu sezonun ilk yarısında tüm maçlar seyircisiz oynanacak.
Varsın tribünlerimiz boş olsun. Biz biliyoruz ki bizim taraftarlarımızın her birinin kalbi koca birer tribün. Ve o tribünler Samsunspor aşkıyla dolu.
Yıllardır kombine biletini alan, bütün iç saha maçlarında tribünleri dolduran, sesi kısılana kadar tezahürat yapıp her koşulda yanımızda olan taraftarlarımız için, bu sezon 55.Yıl Hatıra Kombineleri satışa çıkıyor. Kişiye özel bu hatıra kartları, Samsunspor'a olan sonsuz sevginizin ve tüm futbol camiasının zor zamanlar geçirdiği bu dönemde takımınıza verdiğiniz desteğin bir simgesi olacak.
Üstelik sezonun ikinci yarısının seyircili oynanması kararı çıktığında, bu hatıra kombineleri, gerçek kombinelere dönüşecek ve yine tribünde yerinizi alabileceksiniz!
Merak etmeyin, bu sezon tribünlerde buluşsak da buluşamasak da, sezon sonunda hep birlikte zirvede buluşacağız." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Samsunspor, Bandırma için başladıSamsunspor, Bandırma için başladıSamsunspor'un Maçını Doman YönetecekSamsunspor'un Maçını Doman YönetecekSamsunspor coştu bir kereSamsunspor coştu bir kereSamsunspor'dan Net GalibiyetSamsunspor'dan Net GalibiyetEn değerlisi SamsunsporEn değerlisi Samsunspor

SIRADAKİ HABER