HaberlerAydın haberDidim'de kumar operasyonu

Didim'de kumar operasyonu - Aydın haber

Aydın'ın Didim ilçesinde ruhsatsız bir iş yerinde kumar oynadıkları tespit edilen 13 şahsa 16 bin 600 TL para cezası uygulandı.

Didim'de kumar operasyonu

Edinilen bilgiye göre, Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Altınkum Mahallesi'nde ruhsatsız olarak faaliyet gösterdiği tespit edilen bir işyerinde kontrol ve denetim yaptı. Yapılan denetimde, işyerinin dışarıya bakan pencerelerinin perdeyle kapalı olduğu, dış çevreye bakan kamerasının olduğu, iş yeri içerisinde kahvehane benzeri ortamın olduğu, 4 şahsın kağıt oynadığı, masada paraların bulunduğu tespit edildi. Ayrıca işyeri içerisinde bulunan 9 şahsa da Kovid -19 tedbirlerine aykırılıktan gerekli tutanak tutuldu. Toplam 13 şahsa Kumar Oynamaktan ve Hıfzısıhha Kanunun 282. Maddesini ihlalden toplamda 16.600 TL İdari Para cezası uygulandı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da gizemli hayırsever mahallelinin tüm bakkal borçlarını ödediSamsun'da gizemli hayırsever mahallelinin tüm bakkal borçlarını ödediSamsun'a dönüş yolunda facia: Anne-baba öldü, iki çocuk yaralı kurtulduSamsun'a dönüş yolunda facia: Anne-baba öldü, iki çocuk yaralı kurtulduSamsun'da hasmının evinin kapısını kurşunladı, tutuklandıSamsun'da hasmının evinin kapısını kurşunladı, tutuklandıSamsun'da komiser yardımcısı ve mühendis eşi kazada yaralandıSamsun'da komiser yardımcısı ve mühendis eşi kazada yaralandıSamsun'da bir genç bilekleri kesilmiş halde baygın bulunduSamsun'da bir genç bilekleri kesilmiş halde baygın bulundu

SIRADAKİ HABER