HaberlerBilecik haberBilecik'te CHP'nin kuruluş yıl dönümü kutlama programı

Bilecik'te CHP'nin kuruluş yıl dönümü kutlama programı - Bilecik haber

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) kuruluşunun 97'inci yıl dönümü dolayısıyla Bilecik'te bir kutlama programı düzenlendi.

Bilecik'te CHP'nin kuruluş yıl dönümü kutlama programı

Cumhuriyet Meydanındaki programa, Milletvekili Yaşar Tüzün, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri ile partililer katıldı. Atatürk anıtına çelenk sunma, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından program sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Başkan Demir : Samsun'daki sorunları tarihe gömüyoruzBaşkan Demir : Samsun'daki sorunları tarihe gömüyoruzKaraaslan Samsun için hedefi verdi: 55 Bin Yeni üyeKaraaslan Samsun için hedefi verdi: 55 Bin Yeni üyeKaraaslan: 3 kıtada 34 farklı ülkede 78 şehitliğimiz varKaraaslan: 3 kıtada 34 farklı ülkede 78 şehitliğimiz varBBP Genel Başkanı Destici, partisinin 12'nci Olağan Kongresi'nde konuştu BBP Genel Başkanı Destici, partisinin 12'nci Olağan Kongresi'nde konuştuMHP'li Başkan Baloğlu: "Cumhur İttifakı bizim için ayrı bir gururdur" MHP'li Başkan Baloğlu: "Cumhur İttifakı bizim için ayrı bir gururdur"

SIRADAKİ HABER