HaberlerBalıkesir haberCHP Balıkesir'de eski başkanlara vefa

CHP Balıkesir'de eski başkanlara vefa - Balıkesir haber

CHP Balıkesir İl Başkanlığı partilerinin kuruluşunun 97'nci yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutladı. Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu ile başlayan kutlama programı daha sonra parti binasında oluşturulan "Dünden Bugüne Vefa Duvarı" açılışıyla devam ederek aşure hayrıyla son buldu.

CHP Balıkesir'de eski başkanlara vefa

CHP'nin kuruluşunun 97'nci yıldönümünde Balıkesir İl Başkanlığı cumhuriyet dönemindenbu yana CHP İl Başkanı ve milletvekillerinin isimlerini belirleyerek Vefa Duvarı oluşturdu. İl Başkanı Serkan Sarı Vefa Duvarı'nın açılışında partinin geçmişinin unutulmaması için çalıştıklarını söyledi.

CHP Balıkesir İl Başkanlığı önceki dönem il başkanı ve milletvekillerinden Önder Kırlı'nın arşivinden yararlanarak Cumhuriyet döneminden itibaren görev yapan il başkanları ve milletvekillerinin isimlerini ve fotoğraflarını parti duvarına astı. İl Başkanı Serkan Sarı kendinden önce il başkanı olarak görev yapan Önder Kırlı, Tamer Molla, Sıtkı Gider, Muzaffer Mavuk, İrfan Barış ve Ender Biçki ve önceki dönem milletvekillerinden Mehmet Tüm ile birlikte Vefa Duvarı'nın açılışını yaptı. Vefa Duvarı'nda Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşundan bu yana Balıkesir'de il başkanı olarak görev yapan isimlerin fotoğrafları ile birinci dönemden günümüze gelen milletvekillerinin fotoğrafları yer alıyor.

İLGİLİ HABERLER

İYİ Parti'den Eskişehir OSB'ye ziyaret İYİ Parti'den Eskişehir OSB'ye ziyaretMalkara'da motosiklet dehşeti: Eski AK Parti İlçe Başkanına çarpıp kaçtı Malkara'da motosiklet dehşeti: Eski AK Parti İlçe Başkanına çarpıp kaçtıMacron'dan Lübnanlı siyasilere Macron'dan Lübnanlı siyasilereGümüşhane MHP kongresi yapıldı Gümüşhane MHP kongresi yapıldıAlmanya Dışişleri Bakanı Maas: "Ermenistan ve Azerbaycan arasındaki çatışmalar bAlmanya Dışişleri Bakanı Maas: "Ermenistan ve Azerbaycan arasındaki çatışmalar b

SIRADAKİ HABER