Haberlerİstanbul haberAssan Hanil'in tesislerine güvenli üretim sertifikası

Assan Hanil'in tesislerine güvenli üretim sertifikası - İstanbul haber

Otomotiv ana parça tedarik sektörünün önde gelen üreticilerinden Assan Hanil'in İzmit, Bursa ve Aksaray'daki tesislerine, koronavirüs önlemleri, hayata geçirdiği uygulamalar ve düzenlemeler neticesinde güvenli üretim sertifikası verildi.

Assan Hanil'in tesislerine güvenli üretim sertifikası


Türk Standartları Enstitüsü'nün (TSE) hazırladığı 'Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu'nda belirtilen tüm şartları sağlayan ve Kibar Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Assan Hanil'in İzmit, Bursa ve Aksaray'daki üretim tesislerine yapılan denetimler sonucunda, TSE tarafından 'COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi' verildiği açıklandı.

Koronavirüs salgınını yakından takip edip, tüm önlemleri aldıklarını belirten Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner, ''Şirket olarak kurulduğumuz günden bu yana dünya standartlarında kalitede sürdürülebilir üretim anlayışı ve inovasyona odaklandık. Pandemi sürecinin en başından beri çalışmalarımızı büyük bir hassasiyet ve titizlikle yürütüyoruz. Aldığımız önlemler ve hayata geçirdiğimiz uygulamalar neticesinde TSE tarafından yapılan denetlemeler sonucu verilen 'Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'ni almaya hak kazandık. Önümüzdeki süreçte de üst düzey tedbirleri alarak üretmeye ve ülke ihracatına katkı sağlamaya devam edeceğiz'' açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 26 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 26 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıSamsunlu firmaların ihracat başarısıSamsunlu firmaların ihracat başarısıDiyanet 5 bin sözleşmeli personel alacak Sınav Samsun'da da yapılacakDiyanet 5 bin sözleşmeli personel alacak Sınav Samsun'da da yapılacakPalamut ucuzladı Palamut ucuzladı

SIRADAKİ HABER