HaberlerÇanakkale haberGelibolu'daki orman yangını devam ediyor

Gelibolu'daki orman yangını devam ediyor - Çanakkale haber

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesine bağlı Kavak köyündeki orman yangını devam ediyor. Orman ekiplerinin yangına havadan ve karadan müdahalesi sürüyor.

Gelibolu'daki orman yangını devam ediyor

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesine bağlı Kavak köyü yakınlarında bugün saat 13.15 sıralarında henüz belirlenemeyen bir sebeple orman yangını çıktı. Kısa sürede şiddetli poyrazın da etkisiyle büyüyen alevleri gören vatandaşlar durumu ALO 177 Orman Yangın İhbar Hattı'na bildirdi.
Bölgeye Çanakkale, Edirne ve Tekirdağ il ve ilçelerinden çok sayıda orman ve itfaiye ekibi sevk edildi. Yangına, havadan ve karadan müdahale devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'un iki ilçesinde Koronavirüs vakaları arttıSamsun'un iki ilçesinde Koronavirüs vakaları arttıVali Dağlı Samsun'da iki ilçe sakinlerini uyardıVali Dağlı Samsun'da iki ilçe sakinlerini uyardıSamsun'da kavgayı ayırmak isterken öldürüldüSamsun'da kavgayı ayırmak isterken öldürüldüSamsun'da dolandırıcıların yeni yöntemiSamsun'da dolandırıcıların yeni yöntemiSamsun'da bir başkan daha koronaya yakalandıSamsun'da bir başkan daha koronaya yakalandı

SIRADAKİ HABER