HaberlerAğrı haberAğrı'da karantina ihlaline 22 bin 50 lira para cezası

Ağrı'da karantina ihlaline 22 bin 50 lira para cezası - Ağrı haber

Ağrı'da Korona virüs tedbirleri kapsamında karantina kurallarını ihlal ettikleri tespit edilen 7 kişiye toplam 22 bin 50 lira para cezası kesildi.

Ağrı'da karantina ihlaline 22 bin 50 lira para cezası

Ağrı Valiliği tarafından yapılan açıklamada 131 personelin katılımıyla 594 iş yerinde korona virüs denetimlerinin gerçekleştirildiği bildirildi.
Valilik tarafından yapılan açıklamanın devamında Emniyet ve Jandarma ekipleri de 108 ticari taksi ile 210 toplu taşıma aracını denetleyerek salgınla mücadele kapsamında yolculara uyarılarda bulunurken, pozitif ve temaslı kişilere yönelik 248 personelle gerçekleştirilen denetimlerde karantina kurallarını ihlal ettikleri tespit edilen 7 kişiye 3 bin 150'şer liradan toplam 22 bin 50 lira para cezası kesildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 25 Eylül Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 26 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 26 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıSamsunlu firmaların ihracat başarısıSamsunlu firmaların ihracat başarısıDiyanet 5 bin sözleşmeli personel alacak Sınav Samsun'da da yapılacakDiyanet 5 bin sözleşmeli personel alacak Sınav Samsun'da da yapılacakPalamut ucuzladı Palamut ucuzladı

SIRADAKİ HABER