HaberlerGaziantep haberKaymakam Mutlu'dan üniversiteyi kazanan öğrencilere ödül

Kaymakam Mutlu'dan üniversiteyi kazanan öğrencilere ödül - Gaziantep haber

Araban ilçe Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, kaymakamlığın desteğiyle 2021 yılı (YKS) sınavları için İlçe Halk Kütüphanesinde 1 yıl boyunca ders çalışarak başarı gösteren öğrencileri kol saati ile ödüllendirdi.

Kaymakam Mutlu'dan üniversiteyi kazanan öğrencilere ödül

Araban İlçe Halk Kütüphanesinde ders çalışarak (YKS) sınavlarında başarı gösteren öğrencileri makamında kabul ederek kol saati ile ödüllendiren Kaymakam Mutlu, başarılı öğrencilerle bir süre sohbet etti. Mutlu, başarılı öğrencilere kendi üniversite öğrenciliği yıllarında yaşadığı anılarından ve kaymakamlık görevi süresince görev yaptığı ilçelerdeki çalışmaları ve faydalı projelerinden bahsetti.
Kaymakam Mutlu konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, ''Kaymakamlığımıza bağlı Araban İlçe Halk Kütüphanesinde 1 yıl boyunca emek verip ders çalışan öğrencilerimizi her hafta ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşıladık. Emeklerinin karşılığını alarak hepsinin de birer üniversite öğrencisi olmaya hak kazanmalarından dolayı hediyelerini vererek başarılarının devamını diledik'' dedi.
Öğrenciler de, İlçe Halk Kütüphanesinde 1 yıl boyunca YKS sınavı için hazırlandıkları süre boyunca kaymakamlığın kendilerine sağladığı destek ve sınav sonunda da kendilerini başarılarından dolayı kol saati ile ödüllendiren Kaymakam Mutlu'ya teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat etti Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat ettiSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıBakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok" Bakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok"Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildi Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildiDiyarbakır'da korona virüse dikkat çekmek için maskeli şehir turu attılar Diyarbakır'da korona virüse dikkat çekmek için maskeli şehir turu attılar

SIRADAKİ HABER