HaberlerBitlis haberTatvan'da korona virüs denetimi

Tatvan'da korona virüs denetimi - Bitlis haber

Bitlis'in Tatvan İlçe Kaymakamı Tekin Erdemir ve Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani denetim ekibiyle birlikte ilçede yürütülen korona virüs denetimlerine katılarak, esnaf ve vatandaşlarımıza maske, sosyal mesafe ve temizlik konusunda bilgilendirme ve uyarılarda bulundular.

Tatvan'da korona virüs denetimi

İlçe genelinde "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla sürdürülen korona virüs ile mücadele denetimleri aralıksız devam ediyor. Kaymakam Tekin Erdemir ve Başkan Geylani bu kapsamda yürütülen denetimlere katılarak, bilgilendirme ve uyarılarda bulundu. Denetim kapsamında ziyaret ettiği esnaflara ve yolda karşılaştığı vatandaşlara maske, sosyal mesafe ve temizlik konusunda bilgilendirme ve uyarılarda bulunan Kaymakam Erdemir ve Başkan Geylani hep birlikte kurallara uyarak ancak salgınla mücadelede başarıya ulaşılabileceğine dikkat çekti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat etti Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat ettiBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıBakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok" Bakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok"Putin'den BM personeline ücretsiz Rus korona virüs aşısı önerisi Putin'den BM personeline ücretsiz Rus korona virüs aşısı önerisi

SIRADAKİ HABER